/Files/photogallery/719/mo1.jpg Групові форми роботи об'єднують педагогів за інтересами, за психологічною сумісністю, в них створюються оптимальні умови для обміну досвідом роботи, для творчих дискусій, виконання практичних завдань.
У закладі сьогодні працює 4 методичних об'єднань учителів, до складу яких входять вчителів одного фаху або суміжного циклу предметів, але різних вікових груп, із різним рівнем теоретичної підготовки, практичним досвідом роботи: це створює сприятливі умови для обміну думками, досвідом, дає змогу позбавитись формалізму в роботі, ефективно використовувати цю продуктивну традиційну форму науково-методичної роботи.

У діяльності методичних об'єднань закладу реалізується системний підхід до якості викладання навчальних предметів, організації і якості виховної роботи.

Активізують діяльність методоб'єднань такі форми роботи як творчі диспути, ділові ігри, моделювання уроків і виховних заходів, фестивалі відкритих уроків, презентації діяльності методичного об'єднання та методичної ради.

Кiлькiсть переглядiв: 180