День здоров'я

2019-09-13

/Files/photogallery/765/IMG-2353bc3cebd063f3f7a0dcf266d60001-V.jpg

З метою формування здорового способу життя у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Звитяга» 13 вересня 2019 року було організовано та проведено свято «День здоров’я».

Природа подарувала сонячні, теплі, чудові години для проведення спортивних змагань та різноманітних конкурсів. В організації та підготовці заходу активну участь взяли учасники учнівського самоврядування, педагог-організатор, вчитель фізичної культури, класні керівники та адміністрація школи,- ніхто не залишився осторонь.

Протягом свята проводились спортивні естафети з м’ячем, канатом. Було цікаво спостерігати, як учні школи швидко та спритно змагаються за право бути першими, весело падають, не втримавши канат, голосно сміються та підтримують один одного, грають у волейбол та інші ігри з м'ячем, будують леговежі. Одночасно із спортивними змаганнями проходив конкурс «Вгадай та склади слово». Представники команд повинні були вгадати слово та скласти його із букв, які були у учасників прикріплені на одежі.

А якою смачною була печена картопелька, підсмажені на вогні сосиски ті мамині канапки на свіжому повітрі!

Це яскраве та веселе свято молодості, здоров’я та спорту вже давно є доброю традицієюу БНВО «Звитяга» і надовго запам’ятовується усім учасникам

Кiлькiсть переглядiв: 37