День Миру

2019-09-20

/Files/photogallery/765/IMG-6c2abf16a3e409db210945694fcdfa2e-V.jpg

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні молодших класів. У школах проводились виховні години, де вчителі розповідали про важливість миру для кожного з нас. Кожен клас БНВО «Звитяга», представив малюнки та газети до Дня миру, а учні школи під її стінами написали таке жадане слово-МИР, влаштувавши флешмоб, адже багато дітей чекає своїх батьків з зони ООС, де вони боронять мир на Україні.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, партнерства між державами. Здобувачі освіти та педагогічний колектив БНВО «Звитяга» від усього серця бажають, щоб діти дочекалися батьків, матері - синів, миру та добробуту кожній родині під синім українським мирним небом!

Кiлькiсть переглядiв: 41