• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані

Зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані

2020-02-15

/Files/images/vyskovo-patrotichne_vihovannya/FB_IMG_1581972436120.jpg

15 лютого вся Україна відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

Нікого з нас не можуть лишити байдужими ті страшні події.

14 лютого 2020 року у БНВО «Звитяга» відбулася зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, які розповіли про свій бойовий шлях на афганській землі, про хоробрість, мужність, відповідальність воїнів.

Участь у пам’ятному заході взяли:

Білогорцев Олександр Яковлевич – Голова Ради ветеранів воїнів-інтернаціоналістів м-р Гайок;

Шаптало Віктор Григорович – заступник голови міської Громадської Організації «УСВА»;

Єгорова Раїса Василівна – мати учасника Афганської війни, випускника нашої школи; Бомко Борис Миколайович – Голова Ради ветеранів;

Шуригін Віктор Олександрович – майор, воїн-інтернаціоналіст, викладач предмету «Захист Вітчизни».

Всі присутні подивились історичні фото- та відеоматеріали 1979-1989 років і вшанували загиблих хвилиною мовчання. Після закінчення заходу, учні школи вшанували пам’ять воїна-афганця, який загинув під час виконання інтернаціонального обов’язку, Єгорова Олександра Броніславовича, який навчався в нашій школі та поклали квіти до меморіальної дошки.

Кiлькiсть переглядiв: 14