Національно-патріотичне виховання

/Files/images/ukraina.jpg

Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.

Ідеалом виховання виступає різнобічне та гармонійно розвинений національне свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення.

Головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишнього дійсності та самої себе, активної за формою та моральної, за змістом, життєвої позиції.

Метою національно-патріотичного виховання є

формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків. Патріотичне виховання включає у себе соціальні, цільові, функціональні, організаційні та інші аспекти.

/Files/photogallery/765/svato7.jpg/Files/photogallery/765/svato8.jpg/Files/images/IMG_0403.JPG/Files/photogallery/111.jpg

В основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української державності як консолідуючий чини ні; розвитку суспільства й нації в цілому. Форми й методи виховання базуються на українських народних традиціях, кращих надбаннях національної га світової педагогіки й психології.

/Files/photogallery/765/svato1.jpg

.

.

Необхідно створювати сприятливі умови для розвитку національно-патріотичного виховання як пріоритетної сфери соціального життя країни, підвищення його статусу та розвитку потенціалу, досягнення якісно нових результатів у духовно-моральному, патріотичному, трудовому, художньо-естетичному, екологічному вихованні підростаючого покоління.


Заходи присвячені національному вихованню учнів:

Свято рідної мови

...Ми святкуємо Міжнародний день Рідної мови, який в Україні існує з 2002 року. Мова - душа народу. Це мова Т.Шевченка, Л.Українки, М.Коцюбинського, І.Франка та ще мільйонів і мільйонів українців.

/Files/photogallery/763/20150219_121851.jpg/Files/photogallery/763/20150219_130314.jpg/Files/photogallery/763/20150219_122415.jpg


Літературно-музичне свято "Вона жива і вічно буде жити" з нагоди з дня народження великої дочки українського народу Лесі Українки.

На цю зустріч зібралися шанувальники її творчості. Школярі побували в царстві мудрого й красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова.

Поезія Лесі Українки - це вогник, схожий на полум'я свічки, що запалює душу дитини.

Учні вшанували пам'ять поетеси, згадали її життєвий шлях, прочитали вірші, прозвучали пісні на слова Лесі Українки та інсценізовані уривки з казок "Лілея", "Лісова пісня".

Велика дочка України втілила у своїй творчості кращі почуття свого народу - його гідність, мужність, непохитність у боротьбі за свободу й правду, його горду силу.

Вона безсмертна, як безсмертний народ.

/Files/photogallery/763/P1140108.JPG/Files/photogallery/763/IMG_1379.JPG/Files/photogallery/763/IMG_1384.JPG


/Files/photogallery/763/IMG_3550.JPG/Files/photogallery/763/IMG_3551.JPG
Лінійка для початкових класів закладу, присвячена річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.

Конкурс читців творів Т.Г.Шевченка для учнів 2-11 класів

/Files/photogallery/763/IMG_3563.JPG

/Files/photogallery/763/IMG_3571.JPG

Посвята учнів 2-х класів у козачата, 5-го - джури, 10-го - козаки.

Сьогодні, напередодні трьох важливих свят Покрови Святої Богородиці, Дня захисників і захисниць та Дня українського козацтва, відбулася посвята наймолодших наших школярів у козачата, тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю!!!На урочистий захід прийшли підтримати і привітати їх 7 та 11 класи та педагоги школи. В ході свята малеча показала свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття та проспівали гімн козачат! Проте найурочистіший момент заходу — посвята в козачата! Діти починають перші кроки до усвідомлення та важливості таких понять як "вірність державі", та відповідальність за свої вчинки та навчання, вступаючи до лав козацтва. Діти пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат! Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини!!!

/Files/images/rk2021/FB_IMG_1634138371169.jpg

/Files/photogallery/765/P1020805.JPG/Files/photogallery/765/P1020819.JPG/Files/photogallery/765/P1020822.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 295